pearls-3030446_960_720

Czym charakteryzują się ekskluzywne naszyjniki?

Posted by

Naszyjnik lub efektowna kolia są w stanie sprawić, że kobieta będzie błyszczeć, podczas tzw. wielkiego wyjścia. Odpowiednio dobrana biżuteria potrafi bowiem umiejętnie wyeksponować atuty naturalnej urody, a także podkreślić mocne strony każdej kreacji. Nawet skromny strój, który posiada interesującą i wytworną oprawę, może stać się kreacją rodem z czerwonego dywanu, choć ekskluzywne naszyjniki nie są tylko i wyłącznie dostępne dla celebrytów.

Na szczęście luksusowe ozdoby wiszące są obecnie w sprzedaży w różnych przedziałach cenowych, więc może sobie na nie pozwolić każdy przeciętny użytkownik, tym bardziej, że mają one uniwersalny wymiar i nie trzeba mieć całej kolekcji precjozów na każdą okazję. Jednym, czy dwoma egzemplarzami można bowiem całkiem sprytnie szafować.

Jaki surowiec?

Luksusowe naszyjniki BELLER wytwarzane są z ze złota i innych kruszców, najczęściej wysokiej próby 585. Ogromnym wzięciem cieszy się obecnie białe złoto, choć złoto jako takie, niezależnie od koloru jest w cenie od zawsze. Ekskluzywna biżuteria często operuje stylowymi połączeniami różnych surowców, co daje interesujący i niezwykle wysmakowany efekt. Podkreślić należy, iż de facto każdy rodzaj materiału można obrobić w ten sposób, by spełniał wymogi towaru luksusowego.

Wykończenie

Ekskluzywne naszyjniki zazwyczaj wykańczane są brylantami, szafirami, rubinami, które, starannie oszlifowane, tworzą niesamowite wzory. Feerią barw i kuszącymi kształtami zachwycają też kolorowe kamienie, jak opale, ametysty, kwarce, itp. Równie dobrze jednak kolie i ozdoby wiszące mogą być wysadzane cyrkoniami, a mimo wszystko nie tracą na atrakcyjności.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *