Artystka i malarka

Art4Love - Strygaczowa | 09-100 Płońsk | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 604 805 509 | NIP: 567-174-72-89 | REGON: 140635320

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Twórczość Larysy Strygaczowej jest w pełni oryginalna, jak zaznacza sama artystka, żadne z jej dzieł nie jest kopią, choć wprawne oko dostrzeże pełne fantazji nawiązania do stylistyki Secesji lub Art Deco. Prezentowaną w galerii internetowej ART4LOVE sztukę można bez żadnej ujmy nazwać dekoracyjną, takie też były główne zasady twórców odnoszących sukcesy w pierwszej połowie ubiegłego wieku. Larysa Strygaczowa, o czym można się przekonać odwiedzając jej strony, jest nie tylko utalentowana malarką, ale i fotografką, a także stylistką.

Affordable Art, sztuka na którą każdy może sobie pozwolić

Sztuka, na którą większość jej wielbicieli może sobie pozwolić (affordable art) w odróżnieniu od tej osiągającej na rynku najwyższe ceny ma tę zaletę, że nie jest zamykana w muzeach czy niekomercyjnych galeriach. Właśnie taką twórczością zajmuje się dyplomowana artystka Larysa Strygaczowa. Swoje poglądy w interesujący i klarowny sposób przedstawia na stronach internetowej galerii ART4LOVE. Warto ja odwiedzić by podziwiać nie tylko jej obrazy, ale i zaprojektowaną przez nią biżuterię, ubrania i przedmioty codziennego użytku.

Oferta: https://www.art4love.pl/

Dodatkowe informacje

art4love.pl

art4love.pl


Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne z tej kategorii: